KoreListeler
Trend

Mini Kore Dizileri: Türünün EN İYİSİ 18+ Kısa Kore Dizileri

 #  Mini Kore dizileri listemize hoş geldiniz. Sizler adına 18+ tane kısa Kore dizileri paylaşıyorum. IMDb puanlamasına göre sıraladığım kısa Kore dizilerinden hangisini izlemek isterseniz isteyin hiç farketmez, hepsini çok seveceğinize eminim.

 #  Evlere kapandığımız şu günlerde en çok sevilen şey hiç şüphesiz kısa, mini dizlerdir çünkü kimsede saatlerce oturup 8 9 sezonluk dizi izleyecek ne güç ne de enerji var. O yüzden sizler adına mini Kore dizi önerileri listesini oluşturdum. Mini Kore dizi önerileri listesini oluştururken de kendi zevklerimi ve kullanıcıların yorumlarını esas aldım, eğer kısa Kore dizi listemizde mutlaka yer almasını gerektiğiniz mini Kore dizisi varsa mutlaka yorum alanını kullanarak belirtiniz.

Reklam:

17. Nail Shop Paris

nail-shop-paris-mini-kore-dizileri
Nail Shop Paris mini Kore dizi önerileri

Nail Shop Paris Konusu: İki erkek arasında kalan bir kız ve yaptığı seçimdeki ilginçlik gibisinden klişe bir konuya sahip olsa da önyargılarınızı yıkıp izlemenizi öneriyorum kezâ kötü bir dizi olsa mini Kore dizi önerileri listesine bizzat etklemezdim.

Nail Shop Paris Türü: Romantik, Komedi

Nail Shop Paris Bölüm Sayısı: 10

 IMDb Puanı: 6,1  


16. Ma Boy

ma-boy-mini-kore-dizileri
Ma Boy mini Kore dizileri

Ma Boy Konusu: Kız yurdunda kaldığınızı ve en yakın arkadaşlarınızdan birisinin kız olmadığını düşünün sizce bu durumda ne olurdu? Hoş ve eğlenceli bir kısa Kore dizisi olduğunu düşünüyorum, bu nedenle mini Kore dizileri listemizde Ma Boy da yerini alıyor.

Ma Boy Türü: Romantik, Komedi, Okul

Ma Boy Bölüm Sayısı: 3

 IMDb Puanı: 6,2  


15. Seven First Kisses

seven-first-kisses-romantik-dizi
Seven First Kisses tek sezonluk Kore dizi önerileri

Seven First Kisses Konusu: Her bölümü 20 dakika olması itibariyle Amerikan Sitcom dizilerini oldukça andırıyor. Min Soo-Jin 25 yaşındadır ve doğduğundan beri kimseyle çıkmamıştır. Günün birinde bir kadın çıkagelir ve Min’e 7 farklı adamdan 7 farklı öpücük hediyesi verir. Kısa Kore dizi önerilerinde mutlaka yer alan Seven First Kisses dizisi, kısa bölümlü Kore dizisi olması gerekçesiyle de Mini Kore dizileri listemizde de yerini alıyor.

Seven First Kisses Türü: Romantik, Komedi, Fantastik

Seven First Kisses Bölüm Sayısı: 8

Reklam:

 IMDb Puanı: 6,2  

bknz: Kore Dizileri: Gelmiş Geçmiş EN iyi 20+ Kore Dizisi [2021]


14. Her Lovely Heels – Mini Kore Dizileri

her-lovely-heels-kisa-kore-dizi
Her Lovely Heels tek sezonluk Kore dizileri

Her Lovely Heels Konusu: Başroldeki kızın alışverişi esnasında, işyeri müdürünü çalışan sanması ve ona aşık olmasıyla başlayan klişeler silsilesini anlatıyor. Her ne kadar klişe bir konu ve işleyişe sahip de olsa izleyenler tarafından seviliyor. Böylelikle kısa Kore dizileri listemizde de yerini alıyor.

Her Lovely Heels Türü: Romantik

Her Lovely Heels Bölüm Sayısı: 10

 IMDb Puanı: 6,4  


13. Mimi

mimi-mini-kore-dizileri
Mimi mini Kore dizi önerileri

Mimi Konusu: Gerçeklerle, halüsinasyonları ayırt edemez hale gelen yazar Min Woo, artık yazdıklarına odaklanamıyordu. Neyin gerçek, neyin sahte olduğunu anlayamaz hale gelmişti. Günlerden bir gün takip edildiğini sanarak minik bir kafeye kadar yol alır. Orada Mimi adında çok güzel bir kızla tanışır.. Heycan verici olmasının yanında kısa ve az bölümlü bir dizi olmasıyla nedeniyle Mini Kore dizileri listemizde yerini alıyor.

Mimi Türü: Fantastik, Dram

Mimi Bölüm Sayısı: 4

 IMDb Puanı: 6,5  


12. Queen of Ring – Mini Kore Dizileri

queen-of-ring-mini-kore-dizileri
Queen of Ring mini Kore dizi önerileri

Queen of Ring Konusu: İsmi size dünyaca ünlü bir başyapıtı andırsa da, bu dizideki yüzüğü taktığınızda elde ettiğiniz güç değil. Sevdiğiniz kişinin tam da istediği tipi oluyorsunuz. İzleyenlerinin oldukça eğlendiğini söylediği Queen of Ring dizisi kısa Kore dizileri listemizde yerini alıyor.

Queen of Ring Türü: Fantastik, Romantik, Komedi

Reklam:

Queen of Ring Bölüm Sayısı: 6

 IMDb Puanı: 6,8  


11. After School: Lucky or Not

after-school-lucky-or-not-kisa-kore-dizileri
After School Lucky or Not kısa Kore dizi önerileri

After School: Lucky or Not Konusu: Her bölümün 13 dakika sürdüğü bir dizidir. Kim So-Eun adındaki kızın okulunun değerli kulüplerinden “Bokbulbuk kulübü”ne katılmak için aldığı davet ve bunun ardından olağanüstü birçok olay yaşamaya başlar ve bu yaşadıkları onun pasif kişiliğini oldukça parlak ve göz önünde birine dönüştürecektir. En iyi kısa Kore dizileri listemizde kendisi de yer buluyor.

After School: Lucky or Not Türü: Komedi, Romantik

After School: Lucky or Not Bölüm Sayısı: 12

 IMDb Puanı: 6,8  

Bknz: Fantastik Kore Dizileri: EN İYİ Kore Bilim Kurgu Dizileri


10. Don’t Worry, I’m a Ghost

dont-worry-im-a-ghost-kisa-kore-dizileri
Don’t Worry, I’m a Ghost kısa Kore dizileri

Don’t Worry, I’m a Ghost Konusu: Kendisi bir dizi mi, yoksa film mi? 1 bölümlük dizi mi olur? Diyebilirsiniz. Ancak böyle film de olmaz. Gizem perdesi aralandıkça merak uyandırıyor. Gizem konulu Kore dizileri severler için Kısa Kore dizileri listemizde yer vermem gerektiğini düşündüm. İronik ama evet 1 bölümlük bir kısa Kore dizi önerimiz var ^^.

Don’t Worry, I’m a Ghost Türü: Fantastik, Gizem, Romantik

Don’t Worry, I’m a Ghost Bölüm Sayısı: 1

Reklam:

 IMDb Puanı: 6,8  


9. I’ll The Teach Love – Mini Kore Dizileri

i-will-the-teach-love-kisa-dizi
I’ll The Teach Love mini Kore dizileri

I’ll The Teach Love Konusu: Oldukça çekingen olan ve aynı zamanda çiçekçilik yapan Lee Jin Yi, çocukluk aşkına hiç açılamamıştır. İnsanların sevdiklerini tavlamalarına yardım eden bir şirketin başındaki kişi bu kızımıza yardımcı olarak sevdiğine açılmasına yardımcı olacaktır. Kısa kore dizileri severler için rahatlıkla önerebileceğim romantik mini Kore dizilerindendir.

I’ll The Teach Love Türü: Romantik, Dram

I’ll The Teach Love Bölüm Sayısı: 1

 IMDb Puanı: 7.1  


8. Noble My Love – Mini Kore Dizileri

noble-my-love-mini-dizi
Noble My Love mini Kore dizi önerileri

Noble My Love Konusu: Konusu ve işlenişi bakımıyla oldukça klişeyi bir arada bulundursa da, izleyenlerin oldukça sevdiği bir dizidir. YAKIŞIKLI ve COOL HOLDİNG SAHİBİ bir adam ile fakir bir aileden gelen çok çalışkan olması nedeniyle veteriner olup kendi veteriner kliniğini açmış bir kız arasında geçen bir öykü. Bu tarz klişe dizileri asla önermezdim ancak bazen konudan daha çok işleyişe önem vermek lazım. İşleyişi güzel olsa gerek ki oldukça sevilmiş bir dizi. Kendisini bu nedenlerden kısa mini Kore dizileri listesine yerleştirdim.

Noble My Love Türü: Romantik, Komedi

Reklam:

Noble My Love Bölüm Sayısı: 20

 IMDb Puanı: 7,1  


7. My Secret Romance

my-secret-romance-mini-kore-dizileri
My Secret Romance mini Kore dizi önerileri

My Secret Romance Konusu: Tek gecelik bir ilişkiden sonra başınıza gelenler silsilesini anlatan, her bölümü 60 dakika civarlarında olan oldukça beğeni toplayan My Secret Romance dizisi en çok izlenen mini Kore dizilerinden.

My Secret Romance Tür: Romantik, Komedi

My Secret Romance Bölüm Sayısı: 14

 IMDb Puanı: 7,2  


6. 20 Years Old

20-years-old-tek-sezonluk-kore-dizi
20 Years Old tek sezonluk Kore dizi önerileri

20 Years Old Konusu: Eski okul arkadaşınla günün birinde tekrardan karşılaşırsın ancak bu sefer aşık olursun. O ise artık ünlü birisidir. Bu yüzden bu ilişkiyi gizlemeniz gerekir. İzleyicileri tarafından çok fazla beğeni toplamıştır. Bu yüzden mini Kore dizileri listemizde yerini alıyor.

20 Years Old Türü: Romantik, Komedi

20 Years Old Bölüm Sayısı: 4

 IMDb Puanı: 7,3  


5. High End Crush – Mini Kore Dizileri

high-end-crush-mini-kore-dizileri
High End Crush mini Kore dizileri

High End Crush Konusu: Her bölüm ortalama 20 dakikadır. Oldukça klişe zengin erkek fakir kız denklemi çözülmeye çalışılan bir dizidir. Kaçık bir eğlence şirketi yöneticisi ve köylü fakir bir kızın romantik komedi tadında ilişkisini konu alıyor. Mini Kore dizileri listemizde yerini alıyor. Bu tarz kısa Kore dizileri seveceğinizi düşündüğüm için bolca yerleştirdim zaten listedeki mini Kore dizilerinin hepsini toplasan birkaç sezon etmiyor..

High End Crush Türü: Komedi, Romantik

High End Crush Bölüm Sayısı: 20

 IMDb Puanı: 7,3  


4. Go Ho’s Starry Night

go-ho_s-starry-night-cerezlik-kore-dizileri
Go Ho’s Starry Night çerezlik Kore dizileri

Go Ho’s Starry Night Konusu: Oldukça naif ve mütevazi bir sevgi öyküsünü konu alıyor. Kısa Kore dizileri severlerin anında not alıp bu dizileri izlemesini önereceğim. Keza mini Kore dizileri listesinin en yüksek puanlı dizileri baş yapıttan farksız diye düşünüyorum.

Go Ho’s Starry Night Türü: Romantik, Komedi

Go Ho’s Starry Night Bölüm Sayısı: 4

 IMDb Puanı: 7,7  

Bknz: Tarihi Kore Dizileri: EN İYİ Tarih Konulu Kore Dizileri


3. Splash Splash Love

splash-splash-love-kisa-kore-dizileri
Splash Splash Love kısa Kore dizi önerileri

Splash Splash Love Konusu: Geçmişe giden bir öğrenci ve onun yaşadığı komik anları konu alan Splash Splash Love dizisini Mini Kore dizileri listemize en ön sıralardan giriyor. Romantik mini Kore dizileri severlerin kaçırmaması gerektiği bir dizidir. Fantastiklik, komedi ve romantiklik oldukça güzel işlenmiştir.

Splash Splash Love Türü: Romantik, Komedi, Fantastik

Splash Splash Love Bölüm Sayısı: 10

 IMDb Puanı: 7,8  


2. Go Back Couple – Mini Kore Dizileri

go-back-couple-kisa-kore-dizileri
Go Back Couple kısa Kore dizileri

Go Back Couple Konusu: Birbirini çok severek evlenen ancak evliliğin o eski büyüsü kalmaması nedeniyle geçmişe, üniversite yıllarına dönen bir çiftin hikayesini oldukça komik bir işleyişle ele alıyor. Kısa Kore dizileri severler için mutlaka izlenmesini önerdiğim bir dizidir. Romantik Komedi Kore Dizileri‘ni seviyorsanız o listeme de göz atmayın zirâ romantik komedi Kore dizilerinden biri olmasına rağmen bir o kadar da mini Kore dizisidir..

Go Back Couple Türü: Romantik, Komedi

Go Back Couple Bölüm Sayısı: 12

 IMDb Puanı: 7,9 


1. Secret Love – Mini Kore Dizileri

secret-love-mini-kore-dizi-onerileri
Secret Love mini Kore dizi önerileri

Secret Love Konusu: Her bölüm yepyeni bir konunun işlendiği, eski dağılmış, KARA adındaki grubun başrolünde olduğu bir dizidir. Mini Kore Dizileri severler için kaçırılmaması gereken kısa Kore dizisi.

Secret Love Türü: Fantastik, Romantik, Komedi

Secret Love Bölüm Sayısı: 16

 IMDb Puanı: 8,1  


Daha önce oluşturduğum aşağıdaki;


listelere de göz atmayı unutmayın. Eğer Korece’ye ve Kore Kültürüne meraklıysanız aşağıdaki;


yazılarıma da göz atmanızı öneriyorum. Kesinlikle detaylı araştırılmış ve sizler adına oldukça faydalı yazılardır.

Mini Kore Dizileri listemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. En iyi kısa Kore dizileri listemizi yaparken IMDb puanına göre sıralamamızı yaptık. En iyi Mini Kore dizileri listemizde gördüğünüz eksik ya da hatalı kısımları lütfen yorum alanını kullanarak bildiriniz. | SON.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu