Nasıl

The Sims 4 Türkçe Yama: 1 Dakikada Türkçe Yapma

The Sims 4 Türkçe Yapma, The Sims 4 Nasıl Türkçe Oynanır?

The Sims 4 Türkçe yama yazımıza hoş geldiniz. The Sims 4, çocukluğumuzdan bu yana süregelen en popüler rol yapma oyunlarından bir tanesidir.

Bunca yıllık serüveni ve bunca büyük Türkiye topluluğuna rağmen halen The Sims 4 Türkçe olarak çıkmamaktadır o nedenle oyuncular halen 3. parti yazılımlarla özel çevirmen aracılıklarıyla tamamen gönüllü yapmış çeviri paketlerini indirmektedir. The Sims 4 Türkçe oynamak isteyenler için yazdığımız yazımıza hoş geldiniz.

Aşamaları sırayla takip ederek rahatlıkla The Sims 4 Türkçe yapma sorununu çözebilirsiniz


Yama’da Hangi Paketlerin Çevirisi Yapılmıştır?

The Sims 4 Türkçe yapma adımlarımızda, çeviren ekip hemen hemen çoğu DLC’nin ve tüm oyunun çevirisi yapılmıştır. (Geliştiriciler The Sims 4: Cottage Living’in çevirisinin ileride yapılacağını not düşmüş


The Sims 4 Türkçe Yama Hangi Sürümlerde Çalışır?

the-sims-4-turkce-yama-1.80

The Sims 4 oyununda 1.81.72.1030 sürümünde test edilmiş ve onaylanmıştır. Türkçe yama sorunsuz ve harika bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca daha küçük sürümlerde de sorunsuz çalışacağını düşünmekteyim.


The Sims 4 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Türkçe yama kurma esnasında aşamaları sıra sıra ve dikkatlice yapmanız gerekiyor. Buna dikkat ederseniz sevinirim. Gelin Türkçe yama kurulumuna geçelim.


Kurulum | Manuel

Yamayı yaparken hata/hatalar alırsanız >> bu linke tıklayarak << The Sims 4 Türkçe yama kurarken alabileceğiniz tüm hataların çözümlerine gidebilirsiniz.

  • Dosyayı belirttiğimiz linkten indirin.
  • İnen dosyayı herhangi bir RAR, ZIP çözümleme dosyası aracılığı ile açın.
  • İndirdiğiniz The Sims 4 Türkçe yama dosyasından “The Sims 4” Klasörünü açın.
  • İlgili klasörün içersindeki tüm dosyaları seçin.
  • The Sims 4 oyununuzun kurulu olduğu konumu açın
  • The Sims 4’ünüzün kurulu olduğu yere kopyaladığınız dosyaları yapıştırın.
  • The Sims 4 Türkçe yamaa yapma işlemi hazır. İyi Eğlenceler Diliyorum.

The Sims 4 Türkçe Yama Kurma | Videolu Anlatım

Yama kurulumunu kendiniz yapamadıysanız videoyu izleyerek aşama aşama yaparsanız, kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorum.


Yamayı Kurma Sürecinde Alabileceğiniz Hatalar

  1. Dosyayayı indirirken “Yaygın indirilmeyen dosya” hatası ile karşı karşıya kalırsanız. İndirme kutucuğuna sağ tıklayıp. “Dosyayı Sakla” seçeneğini seçip indirme işlemini tamamlayın.
  2. Kurma esnasında “Bilinmeyen Yayıncı” hatası alırsanız, hemen alttan “Ek Bilgiler” kısmını açıp “Yine de Çalıştır” seçeneğini aktif edin.
  3. Türkçe yamayı kurarken unutmayın. Ezbere değil manuel hareket edin. The Sims 4 nereye kurulu ise o konumu seçip o konuma kurulumunu yapın.

benzer içerik >> The Sims 4 Hileleri – EN GEREKLİLER! Para Hilesi Vb. [2022]


The Sims 4 Türkçe Yama İndir

Türkçe yamayı indirmek için aşağıdaki butonu kullanın. (Hiçbir şekilde virüs ve art niyetli yazılım içermez.) Gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

Yamayı İndir


the-sims-4-turkce-yama-yapma

The Sims 4 Türkçe yaması yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Çeviriden ve verdikleri emekten emeğe saygı açısından Rıza Şirin ve Simdünyası ekibine tekrardan teşekkür ederiz.


Ayrıca The Sims 4 evrenine hevesli iseniz The Sims 4 etiketine tıklayarak, The Sims 4 ile ilgili yazdıklarımıza göz atabilirisiniz. | SON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu