Nasıl

The Sims 4 Türkçe Yama [1.81.72.1030] – 2 Dakikada Türkçe

The Sims 4 Türkçe yama yazımıza hoş geldiniz. The Sims 4’ün halen orijinal Türkçe yamaya sahip olmaması oyuncularını üzmektedir.

Biz de burada devreye girip hayranlar tarafından yapılan The Sims 4 Türkçe yamasını sizinle paylaşıp The Sims 4’ünüzü Türkçe yapmanız konusunda yardımcı olacağız.

Reklam:

The Sims 4 Türke Yama’da Hangi Paketlerin Çevirisi Yapılmıştır?

Hemen hemen çoğu DLC’nin ve tüm oyunun çevirisi yapılmıştır. (Geliştiriciler The Sims 4: Cottage Living’in çevirisinin ileride yapılacağını not düşmüş)


The Sims 4 Türkçe Yama Hangi Sürümlerde Çalışır?

the-sims-4-turkce-yama-1.80

The Sims 4 oyununda 1.81.72.1030 sürümünde test edilmiş ve onaylanmıştır. Türkçe yama sorunsuz ve harika bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca daha küçük sürümlerde de sorunsuz çalışacağını düşünmekteyim.


The Sims 4 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Türkçe yama kurma esnasında aşamaları sıra sıra ve dikkatlice yapmanız gerekiyor. Buna dikkat ederseniz sevinirim. Gelin Türkçe yama kurulumuna geçelim.


The Sims 4 Türkçe Yama Kurma | Manuel

Yamayı yaparken hata/hatalar alırsanız >> bu linke tıklayarak << The Sims 4 Türkçe yama kurarken alabileceğiniz tüm hataların çözümlerine gidebilirsiniz.

  • Dosyayı belirttiğimiz linkten indirin.
  • İnen dosyayı herhangi bir RAR, ZIP çözümleme dosyası aracılığı ile açın.
  • İndirdiğiniz The Sims 4 Türkçe yama dosyasından “The Sims 4” Klasörünü açın.
  • İlgili klasörün içersindeki tüm dosyaları seçin.
  • The Sims 4 oyununuzun kurulu olduğu konumu açın
  • The Sims 4’ünüzün kurulu olduğu yere kopyaladığınız dosyaları yapıştırın.
  • The Sims 4 Türkçe yamaa yapma işlemi hazır. İyi Eğlenceler Diliyorum.

The Sims 4 Türkçe Yama Kurma | Video

Yama kurulumunu kendiniz yapamadıysanız videoyu izleyerek aşama aşama yaparsanız, kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorum.


Yamayı Kurma Sürecinde Alabileceğiniz Hatalar

  1. The Sims Türkçe yama dosyasını indirirken “Yaygın indirilmeyen dosya” hatası ile karşı karşıya kalırsanız. İndirme kutucuğuna sağ tıklayıp. “Dosyayı Sakla” seçeneğini seçip indirme işlemini tamamlayın.
  2. Kurma esnasında “Bilinmeyen Yayıncı” hatası alırsanız, hemen alttan “Ek Bilgiler” kısmını açıp “Yine de Çalıştır” seçeneğini aktif edin.
  3. Türkçe yamayı kurarken unutmayın. Ezbere değil manuel hareket edin. The Sims 4 nereye kurulu ise o konumu seçip o konuma kurulumunu yapın.

bknz: The Sims 4 Hileleri – EN GEREKLİLER! Para Hilesi Vb. [2022]


The Sims 4 Türkçe Yama İndir

Türkçe yamayı indirmek için aşağıdaki butonu kullanın. (Hiçbir şekilde virüs ve art niyetli yazılım içermez.) Gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

Yamayı İndir


the-sims-4-turkce-yama-yapma

The Sims 4 Türkçe yaması yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Çeviriden ve verdikleri emekten emeğe saygı açısından Rıza Şirin ve Simdünyası ekibine tekrardan teşekkür ederiz.

Reklam:

Ayrıca The Sims 4 evrenine hevesli iseniz The Sims 4 etiketine tıklayarak, The Sims 4 ile ilgili yazdıklarımıza göz atabilirisiniz. | SON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu