Nasıl

Simim Uyumuyor! The Sims 4 Sim Uyumama Çözüm

The Sims 4 Simim Yatağa Yatıp Geri Kalkıyor, Uyumuyor

The Sims oyunlarının hemen hemen hepsinde olan, özellikle de The Sims 4 de belirgin bir şekilde olan The Sims 4 simim uyumuyor sorununu incelediğimiz bu yazımızı okuduktan sonra bu sorunu tamamen çözüme kavuşturacağınıza eminim.

The Sims 4 Simim Neden Uyumuyor?

Simlerinin uyumaması için birden fazla sebep olabilir, bu sorunu ise ivedilikle çözmediğiniz taktirde siminizin enerjisi bitebilir belki de sizi dinlemeyebilir.

İşte bu nedenden ötürü gelin sizlerle The Sims 4 oyununda olan Simim uyumuyor yada simim simim 1, 2 saniye yatıp hemen geri kalkıyor sorunun inceleyelim.

Yatağınıza Başka Bir Sim Atayarak Sorunu Tespit Edin

The Sims 4’te simim uyumuyor sorununa sahipseniz ve eğer varsa, hanenizdeki bir başka simi aynı yatağa yatırmayı deneyin. Eğer o sim de aynı sorun ile karşılaşıyorsa sebep nesneler olabilir.

Eğer yönettiğiniz başka sim yoksa, ilişki durumunuz yüksek olan herhangi bir simi evinize çağırıp onu yatağa yatırmayı deneyebilirsiniz. Böylelikle sims yatak engellenmiş yani simim uyumuyor hemen geri kalkıyor sorununu çözmüş olacaksınız.

mutlaka göz at >> The Sims 4 Hileleri, Hile Kodları

Yeni Yatak Satın Alın – The Sims 4 Simim Uyumuyor

the-sims-4-simim-uyumuyor-yeni-yatak

Yukarıda bahsettiğimiz gibi simim uyumuyor, yada simim yatağa yatıp 1 2 saniye sonra geri kalkıyor diyorsanız,;

İnşaa moduna geçip yatağınızı satıp yerine yeni bir yatak alın. Bu büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir. Eğer sorununuz çözüldü ise bu durum nesnenin buglanması ile oluşan bir hata olduğunu anlayacağız. Artık siminiz uyuyup sizden yeni bir komut gelene kadar yada tamamen enerjisini fulleyene kadar uyuyacaktır.

Karakter Özelliklerini İnceleyin – Simim Uyumuyor

the-sims-4-karakter-ozellikleri-sim-uyumama-sorunu

Siminiz hala uyumuyor, yataktan hemen geri kalıyorsa hemen siminizin özelliklerini inceleyin;

Bilgisayar kurdu bir karakter açtınız ve günlerdir eli bilgisayara değmedi mi? Yada müzisyen sim açıp ona hiç müzik mi dinletmediniz? İşte başlıca sorununuz bu. Siminiz mutsuzluktan ziyade depresyona girmiş olabilir ve bu özellikler kısmında belirtilmez.

Hile onun özelliğini değiştirip hemen hızlı bir sonuç alabilirsiniz yada karakteriksel özelliklerini baz alarak doğru görevler yaptırıp bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Simleriniz için Sessiz Bir Ortam Yaratın

the-sims-4-simim-uyumuyor-sessiz-ortam

The Sims evreninde nasıl gürültülü bir ortam oluşturduğunuzda öfkeli komşular kapınızı yumrukluyorsa, uyumayan simler için de durum benzerdir. Kusura bakmayın ama siminiz için sessiz bir ortam yaratmadıysanız, hiç de gelip simim uyumuyor, yatağa yattıktan hemen sonra geri kalkıyor demeyin.

Simler rahatsızlıkla karşılaştıklarında kendilerini arındırırlar, siz her ne kadar komut verseniz de emir almayı reddeder ve sabit duruma geçerler.

Böyle bir durumda radyolarınızı, televizyonu yada açıksa müzik çalarınızı kapatmanız bu sorunu çözecektir.

ilgili yazı >> The Sims 4 Türkçe Yama Kurma, Türkçe Yapma


The Sims 4 simim uyumuyor ve The Sims 4 simim yatağa yattıktan hemen sonra geri kalkıyor sorununu çözümledik. Eğer varsa başka bir öneriniz yorum alanını kullanarak belirtirseniz çok sevinirim. Ayrıca The Sims 4 hakkında birçok sorunu çözümlediğimiz diğer yazılara ulaşmak için The Sims 4 Türkçe Yama, The Sims 4 Hileleri bağlantılarını ziyaret edin. | SON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu