AnimeListeler
Trend

Harem Animeleri: EN ÇEKİCİ Kızların İçinde Olduğu 18+ Anime

Harem Konulu En İyi Animeler Hangileri? 2023

Harem animeleri severler için oluşturduğum bu listede sizler için birbirinden ÇEKİCİ ve GÜZEL anime kızlarının baş karakterin etrafında döndüğü en iyi harem animeleri derledim. En iyi harem animelerini doğru bir sırayla paylaşabilmek adına animeleri, düşükten yükseğe doğru myanimelist puanına göre sıraladım. Harem anime severler için kaçırılmaması gereken bir liste oldu.

Listeyi inceledikten sonra mutlaka yer almasını düşündüğünüz harem animelerini yorum alanını kullanarak yazabilirsiniz.

Harem Animeleri Nedir?

Harem Animeleri, kelime kökeni itibarıyla da doğru olacak şekilde baş karakterin etrafındaki aşk ilişkisinin üç ya da daha fazla kişi tarafından yaşandığı animelere verilen addır. Baş karakter etrafındaki çekici bireylerin birkaçıyla aşk yaşar, seçim yapamaz…

18. Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru

ore-no-kanojo-to-osananajimi-ga-shuraba-sugiru-harem-anime

Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru Konusu: Kidou Eita Tıp fakültesinde okumak istiyordu, günün birinde Masuzu adındaki mavi gözlü ve gümüş renginde saçlarıyla güzel bir kız hayatına girer ancak Kidou Eita anne ve babasının boşanması üzerine aşk denen şeye pek de güvenemez olmuştu. Masuzu kendine çakma bir erkek arkadaşı ayarlamak ister ve gözüne Kidou’yu kestirir. Kidou’yu da çocukluk arkadaşları kıskanınca Kidou için harika bir savaş çıkacaktır.

Türü: Harem, Komedi, Okul, Romantizm

 MYANIMELIST Puanı: 7.01 


17. Monster Musume no Iru Nichijou

monster-musume-no-iru-nichijou-harem

Monster Musume no Iru Nichijou Konusu: Harpiler, entaurlar, kedi kadınlar ve birçok ünlü yaratığın gerçekte var olduğu bir evrende geçmektedir. Bu türler kendi aralarında barışı ve dostluğu sağlamak adına kültürel değişim programları yapmaktadırlar. Kimihito Kurusu da bu programlarda yer alan gönüllü biridir. Bir yılan kadının evinde onunla birlikte yaşamaya başlar ancak sonradan öğrendiği şey Miia’nın çok çekicidir ve diğer türden canavarlarla sevgili olmak yasaktır. Canavarlarla Kimihito arasında oldukça komik hikayelere tanık olacaksınız. Komik harem animeler arayanlar için birebir..

Türü: Fantastik, Romantizm, Komedi, Harem

 MYANIMELIST Puanı: 7.03 


16. Mashiro-iro Symphony: The Color of Lovers

mashiro-iro-symphony-the-color-of-lovers-harem-anime-onerileri

Mashiro-iro Symphony: The Color of Lovers Konusu: Kız öğrencilerinin okuduğu bir okul, kızların tepkisini ve erkeklerle olan ilişkilerini incelemek için 10 aylığına erkek öğrencileri kabul eder. Shingo Iryu ve arkadaşları ise bu nedenden ötürü bu okula gelcektir… Harem animesi tanımını sonuna kadar hak eden animelerden birisi sırf konusunu okuyan biri için açıkça ortadadır.

Türü: Romantizm, Okul, Harem, Dram

 MYANIMELIST Puanı: 7.07 


15. Sekirei – Harem Animeleri

sekirei-harem-anime

Sekirei Konusu: Sahashi Minato hayatında hiçbir şeyi doğru gitmeyen bir insandır. Üniversiteye 2 kere denemesine rağmen gidememiş, kadınlarla olan ilişkisi hiçbir zaman doğru gitmemiş hatta iş de bulamamış birisidir. Aptal bir insan hiç değildir aksine zekidir ancak baskı yönetimi konusunda çok zayıtır. Minato, Musubi adındaki bir kız ile tanışır, Musubi aslında bir Ashikabi’dir. Ashikabiler ise çok güçlü varlıklardır ve eşlerine Sekirei denmektedir. Ashikabi’ler Sekirei’lerini ararken Minato da Musubi ile eşleşmiştir ancak Ashikabiler’in birden fazla eşi olabilmektedir. Konusu her ne kadar karman çorman bir şeye benzese de harem animesi nedir? Sorusunu ciğerlerinize kadar yaşayacağınız bir animedir.

Türü: Aksiyon, Harem, Komedi, Süper Güç

 MYANIMELIST Puanı: 7.09 


14. Trinity Seven – Harem Animeleri

trinity-seven-harem

Trinity Seven Konusu: Kasuga Arata’nın içinde bulunduğu küçük bir kasaba herzamanki gibi sıkıcı ve tek düze ilerliyordu. Bir gün kara güneş olayı gerçekleşti ve karşısında bir anda bir büyücü belirdi. Yaşadığı şehri tamamen yıkacaktı bu yüzden çocukluk arkadaşları şehri tek etmişti. Sahi bu büyücü bu kasabaya neden gelmişti? Belki de sorunların çözümü bu soruydu.

Türü: Fantastik, Aksiyon, Büyü, Okul, Shounen, Harem, Komedi

 MYANIMELIST Puanı: 7.11 


13. Ai Yori Aoshi – Harem Animeleri

ai-yori-aoshi-harem-animeleri

Ai Yori Aoshi Konusu: Üniversitede gezdiği esnada yolunu kaybetmiş ve kimono gizen bir kız gören Kaoru Hanabishi kıza yardım etmeye gider. Kız ise birini aramaktadır. Birlikte adrese giderler ancak kişi orada yoktur. Kız resmi Kaoru’ya gösterir işte bundan sonrası büyük bir süprizdir çünkü resimdeki kişi onun ikizidir. Kız Kaoru’nun nişanlısıdır ancak Kaoru ailesini tekr ettiği için nişan bozulmuştur. Kız onu yeniden döndürmeye ve nişanı tekrardan yapmak ister ancak Kaoru için bu hiç de istenmeyen bir şeydir. Harem anime önerileri listemize eğlenceli ve komik anları bol olduğu için eklemeden geçemedim.

Türü: Dram, Komedi, Romantizm, Harem

 MYANIMELIST Puanı: 7.13 

ilgini çekebilir >> En İyi Animeler: Mutlaka İzlemiş Olman Gerekenler 20+


12. Mangaka-san to Assistant-san to The Animation

mangaka-san-to-assistant-san-to-the-animation-animesi

Mangaka-san to Assistant-san to The Animation Konusu: Aito Yuuki adındaki bir mangaka ve onun asistanı Ashisu Sahoto arasında geçen olayları knu almaktadır. Aito çizdiği mangalardaki karakterlerin hislerini hissetmek için Ashisu’dan çok ama çok arsızca şeyler ister, kız ise işi için bu arsız istekleri kabul etmektedir.. Harem animesi ve Japon mangaka kültürünü öğrenmek isteyenler için oldukça güzel bir harem animesi diye düşünüyorum.

Türü: Komedi, Harem

 MYANIMELIST Puanı: 7.15 


11. Madan no Ou to Vanadis – Harem Animeleri

madan-no-ou-to-vanadis-harem-onerileri

Madan no Ou to Vanadis Konusu: Vanadis adındaki 7 bölgenin her birinde birer tane olan ve doğa üstü güçleri olan kadın savaşçılardan biri olan Eleanor Vertaila rakip krallıktaki bir savaşı yönetmektedir. Tigre adındaki genç okçu savaşı kaybettikleri esnada Ellen olarak adlandırılan Eleanor Vertalia’nın gücünü iliklerine kadar hisseder. Ellen ise onun canını almadan önce onun hizmetine girmesi şartıyla Tigre’nin canını bağışlar

Türü: Fantastik, Romantizm, Macera, Harem

 MYANIMELIST Puanı: 7.15 

ilgini çekebilir >> Romantik Anime Önerileri: Romantizm Kokan 21+ Anime!! 2021


10. Date A Live

date-a-live-animesi

Date A Live Konusu: Efsane bir patlama olur ve tüm şehir kocaman bir harabeye dönüşür. O esnada Shido’nun önünde zırhlı bir kadın belirir. Shido’nun kız kardeşi Kotori, bu kadının “Special Diseasterous Designated Creature Spritit” olarak çağrıldığını söyler. Kotori ise anti-ruh örgütündeki bir kumandandır. Erkek kardeşine bu kızla çıkmasını ve bu kızın güçleriyle dünyayı kurtarabilmesi için baskı yapmaktadır. Harem animelerinin bu denli derin ve garip konuları ele alması da hem gülünç hem taktir edilesi diye düşünüyorum.

Türü: Mecha, Romantizm, Okul, Bilim Kurgu, Harem, Komedi

 MYANIMELIST Puanı: 7.19 


9. Boku wa Tomodachi ga Sukunai

boku-wa-tomodachi-ga-sukunai-harem-animeleri

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Konusu: Hasegawa Kodaka, dindar bir katolik lisesine transfer olmuştur. Sarı saçları ve somurtkan suratıyla hiç arkadaş edinememektedir. Kendi kendine konuşan Yozora Mikazuki ile birlikte arkadaş edinmek amacıyla “Komuşlar Kulübü”nü kurarlar. Harem animeleri listemize böyle bir animeyi koymadan geçemezdim.

Türü: Okul, Harem, Komedi

 MYANIMELIST Puanı: 7.22 


8. Zero no Tsukaima – Harem Animeleri

zero-no-tsukaima-animesi-konusu

Zero no Tsukaima Konusu: Halkeginia adındaki büyü yapma becerisi çok az olan bir kızın okuldaki başarı oranı sıfırdır. İkinci sınıf töreninde “Familiar”larına seslenecekleri bir tören esnasında bu kız yine tamamen talihsizlikle yüzleşir. Hiraga artık bu kızın yeni “Familiar”ı dır ve ilk karşılaşmlarında Hiraga’nın dudaklarına yapışır. Hiraga artık bu kızın hizmetine girmiştir. Macera harem animeleri ve okul harem animeleri severler için listemize eklemiş bulunmaktayım.

Türü: Okul, Macera, Harem, Komedi, Romantizm, Fantastik, Büyü

 MYANIMELIST Puanı: 7.28  


7. High School DxD

high-school-dxd-en-iyi-harem-anime

High School DxD Konusu: Hyoudou Issei oldukça sapık bir lise öğrencisidir, ilerisi için tek hayali kendi haremini kurmaktır ancak talihsiz başına ilk defa bir kızla görüştüğü esnada ölümcül bir yara almak gelmiştir. Gremory Klanı’nın varisi Rias Gremory tarafından kurtarılır ve bir şeytana dönüştürülerek yeniden diriltilir. Melekler ve şeytanlar savaşının tam ortasına düşmüştür, başta talihsizliği için oldukça üzülse de sonradan kendi haremini kurmak için şanslı bir yerde olduğunu fark eder. Harem anime kültürünün kült animelerinden biri olan High School DxD mutlaka izlenmesi gereken Harem Animelerindendir. Sizin yerinizde olsam hemen bir yere not alırdım. Sıralamadaki yerinden bağımsız olarak Harem anime kültürünü öğrenmek isteyen bir insanın izlemesi gereken ilk animelerdendir.

Türü: Okul, Harem, Komedi, Romantizm

 MYANIMELIST Puanı: 7.36 


6. Kore wa Zombie Desu ka? – Harem Animeleri

kore-wa-zombie-desu-ka-harem-onerileri

Kore wa Zombie Desu ka? Konusu: Aikawa Ayumu, alık ve oldukça sıradan bir lise öğrencisidir. Bir seri katilin kurbanlarından birine dönüşür ve öldürülür. Bir nekromanser onu zombi olarak yeniden diriltir. Harem animeleri listemizin sonuna yaklaşırken bu animeleri bir yere not edip izlemenizi öneriyorum.

Türü: Aksiyon, Büyü, Harem, Komedi

 MYANIMELIST Puanı: 7.39 

ilgini çekebilir >> Komedi Animeleri: Gülmekten Karnınız Ağrıtacak! 11+ Anime


5. Yamada-kun to 7-nin no Majo

yamada-kun-to-7-nin-no-majo-gizem-animesi

 

Yamada-kun to 7-nin no Majo Konusu: Okulundaki herkesi illAllah ettiren, okulun sorunlu tipi Yamada Ryuu, okulun en gözde ve başarılı öğrencisi ile çarpışmıştır. Gözünü açtığında ise artık onun bedenindedir. İkisi bu olayın gizemini çözdüğünde okuldaki diğer sırları da beraberinde getirmiştir. Shounen Harem Animeleri severler için oldukça etkileyici bir anime olduğunu düşünüyorum, aynı zamanda da gizem animesi ve harem animesini oldukça iyi sentezlemişlerdir.

Türü: Shounen, Okul, Komedi, Gizem, Harem

 MYANIMELIST Puanı: 7.6 


4. Nisekoi – Harem Animeleri

nisekoi-harem-animesi

Nisekoi Konusu: SRaku Ichijo ve çocukluk aşkı birbirlerine bir söz verirler. Birisi kilitli bir kolyeyi alacaktır diğeri ise anahtarını, yıllar sonra tekrar bir araya geleceklerine dair söz vererek ayrılırlar. Üzerinden 10 yıl geçtikten sonra liseye başlayan Raku bu kızı aramaktadır çünkü onu asla unutmamıştır. Raku’nun bu kızı ararken çektikleri bu dizinin konusunu oluşturmaktadır. Romantik harem animeleri severler için kaçırılmaması gereken bir harem animesi.

Türü: Romantizm, Komedi, Okul, Shounen, Harem

 MYANIMELIST Puanı: 7.61 


3. Isekai no Seikishi Monogatari

isekai-no-seikishi-monogatari-harem-animeleri

Isekai no Seikishi Monogatari Konusu: Kenshi Masaki Japonya’da yaşamaktadır. Bir gün Geminar adındaki başka dünyaya çağrılır. Seikishin adındaki biyolojik mechaları kullanan Seikishi adlı Ahou büyü gücüne sahip savaşçıların savaşlarına tanıklık eder. Kenshi kendi dünyasına dönmenin yollarını aramaya koyulur, bunu yapabileceğini söyleyen güçler ise Kenshiye görevler verirler ancak bu görev öyle sıradan bir görev değildir kezâ bu görev Shitoreiyu Kraliçesini öldürmektir. Görevi başarabilecek midir, yoksa bu zalim dünyada kapana mı kısılacaktır. Isekai anime severler için daha önce de Isekai Anime Önerileri listemizde yer verdiğimiz bu animeyi şimdi de Isekai Harem Animeleri severler için öneriyorum. İkisinin efsane karışımı baş yapıt denebilecek bir animeyi doğurmuş durumda.

Türü: Isekai, Harem, Komedi, Fantastik, Okul

 MYANIMELIST Puanı: 7.8 

ilgini çekebilir >> Okul Anime Önerileri: EN İYİ Okul ve Lise Konulu 14 Anime


2. Kami nomi zo Shiru Sekai

kami-nomi-zo-shiru-sekai-harem-animeleri

Kami nomi zo Shiru Sekai Konusu: Keima Katsuragi Otaku derecesinde oyun bağımlısıdır. Genelde flört oyunları oynamaktadır ve kızları tavlamakta hiç zorlanmaz. Günün birinde mail kutusuna bir mail düşer ve bu mailin konusu “YAKALAMAK”dır. Birisinin ona meydan okuduğunu düşünür ve bunu hemen kabul eder ancak bu mail Elsee adındaki bir şeytan kızdan gelmiştir ve anlaşmanın şartları başıboş ruhları yakalamaktır. Keima bu anlaşmayı reddedemez çünkü Elsee ona bu anlaşmayı bozarsa kafasını keseceğini söyler.

Türü: Romantizm, Shounen, Harem, Komedi

 MYANIMELIST Puanı: 8.05 


1. Ouran Koukou Host Club

ouran-highschool-host-club-anime-onerileri-okul

Ouran Koukou Host Club Konusu: Geldik listemizin birincisine, Haruhi Fujioka tam burslu bir şekilde en elitlerin gidebildiği bir okulu kazanır. Okul çok pahalı bir okuldur ve daha ilk gününden okulunda bir vazoyu kırar bu vazo ödeyebileceği ücrette bir vazo değildir bunun için Host Club üyelerine borçlanır ve mezun olana kadar artık Host Club’ta çalışması gerekmektedir ve ayrıca herkes onu erkek zannetse de aslında bir kızdır.. Lise animeleri sevenler için okul animeler listemize de daha önceden eklemiştim. O listeye de göz atmanızı öneririm, ayrıca oldukça da sağlam bir harem animesidir.

Türü: Romantizm, Okul, Harem, Komedi

 MYANIMELIST Puanı: 8.18 

ilgini çekebilir >> Netflix Anime Önerileri: Mutlaka İzlenmesi Gereken!! 11+ [2022]


Evet, harem anime önerileri listemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. En iyi harem animeleri nin yer aldığı bu listemizi beğendiyseniz mutlaka;


Listelerine de göz atmayı unutmayın..!

myanimelist

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu