Listeler

Gibi En İyi Bölümler Listesi: En İyi 10 Bölüm (5. Sezon) – 2024

Gibi Dizisi En İyi Bölümler - Gibi En İyi Bölümü

Gibi en iyi bölümler, izleyicilere eğlence ve kahkaha dolu anlar sunan özel seçkilerdir. Bu bölümler, unutulmaz hikayeleri, renkli karakterleri ve olağanüstü mizah anlayışıyla dikkat çeker. “En İyi Gibi Bölümleri” listesinde, unutulmaz maceralar ve komik anlarla dolu bölümleri bulacaksınız. Bu seçkide, diziye özgü tarzın en üst seviyede sergilendiği ve izleyicileri adeta ekrana bağlayan bölümler yer alır. Eğlenceye açılan kapıyı aralarken, izleyiciler keyifli bir dizi deneyimi yaşayacaklar.


10. Vatka – 1. Sezon 2. Bölüm

gibi-en-iyi-bolumler-vatka-bolumu

Özet: İnsanlar neden artık vatka giymiyor ile başlayan Yılmaz’ın sorguları, en sonunda vatka giyme ile devam eder. Vatka giyen inatçı Yılmaz ise insanların fikirlerini duydukça çıldıracaktır. İlkkan’ın salaklığı benim için bu bölümün Gibi en iyi bölümler listesine girebilmesini sağlamıştır.


9. Badana 1. Sezon 8. Bölüm

gibi-badana-en-iyi-bolumler

Özet: Yılmaz’ın evinin boyatılma macerası sonucu bir odayı 20tlye boyayan bir garip boyacı. Çok da sağlıklı olmayınca her şey beklenmedik sorunlarla dolu bir komediye dönüşür. Badana esnasında yaşanan komik olaylar ve beklenmedik sürprizler, ekip için unutulmaz bir deneyim olur. Her ne kadar komik de olsa beklenmezlik Gibi dizisi için en özel durum olduğunu düşünmem gerekçesiyle, Gibi en iyi bölümler listesine eklenmiştir


8. Erasmusla Gelen Yamyam – 1. Sezon 4. Bölüm

gibi-ersoyun-babannesinin-yendigi-bolum

Özet: Mert’in yakın arkadaşı, Türkiye’ye Erasmus programıyla gelir ve arkadaşının evinde kalmaya başlar. Hollandadan gelen bu kişi Ersoy’un babannesini yer ve her şey karman çorman bir hal alır. Henüz Gibi’nin ilk bölümlerinden olmasına rağmen herkesin aklında yer etmesi gerekçesiyle Gibi en iyi bölümler listesine eklenmiştir.


7. Yılmaz Bey Banyo – 1. Sezon 11. Bölüm

gibi-yilmaz-bey-banyo-en-iyi-bolumler

Özet: Yılmaz, mahallede gördüğü yaşlılar hakkında acaba bunlar nasıl yıkanıyor diye düşünmeye başlar ve onlara yardım etmek için onları yıkamak ister, ilk başta yaşlılar aşırı yükselse de sonradan el birliği ile olaya sıcak bakacaklardır. Hani demiştik ya Gibi’yi Gibi yapan beklenmezliktir diye, Yılmaz’ın bir anda yaşlı insanları yıkamak istemesi bu bölümü oldukça komik hale getirmiştir. Bu nedenlerle Gibi en iyi bölümler listesine eklenmiştir.


6. Resimdeki Ünlü – 2. Sezon 8. Bölüm

gibi-resimdeki-unlu-bolumu-en-iyi-bolum

Özet: Bulmaca çözerken adı hatırlanamayan eskilerin bir çocuk ünlüsü. Bizimkilere dert olup kalacaktır. Dizinin temel “Neydi ya bu ünlünün adı?” düşüncesi bile akıllara geldiğinde sosyal medyalarda Mimleri ve şakaları dönüyor. O zaman neden Gibi en iyi bölümler listesine eklemeyelim.


5. Çaça ve Cosplay – 2. Sezon 5. Bölüm

gibi-caca-ve-cosplay-bolumu-en-iyi

Özet: İlkkan ve Ersoy tamamen kızlara yav*klık yapmak amacıyla çaça ve cosplay olaylarına girişiler. Her zamanki gibi Yılmaz bu durumlara aşırı ön yargılıdır. Büyük bir cosplay ve çaça temalı bir parti aynı anda Yılmaz’ın evinde gerçekleşir ve her şey absürt bir gerçekliğe dönüşür. Diziyi izlemek isteyenlere uyarım Çaça mı, Cosplay mi? şimdiden seçin, Gibi dizisi en iyi bölümleri listemizde olmazsa olmazdır.

ilgini çekebilir >> En iyi Animeler: Eğlenceli ve Etkileyici Anime Önerileri


4. Kuki – 2. Sezon 2. Bölüm

gibi-en-iyi-bolumler-kuki-bolumu

Özet: Aşırı derecede para ihtiyacı oluşan İlkkan gördüğü sahibelik ilanına yapışır, ilana göre İlkkan kadına kölelik yapacak ve kadın ona yüklü bir para ödeyecektir ancak İlkkan’ın salaklığı başını çok daha ciddi derde sokar. Kuki bölümü her Gibi severin izlemesi gereken bir bölümdür. Gibi en iyi bölümler listesinin üst sıralarında mutlaka yer almalıdır.


3. Vita Berevis – 2. Sezon 10. Bölüm

gibi-roma-bolumu-en-iyi-bolumler

Özet: Roma döneminde geçen, gerek ortam gerek esprilerin uyumluluğu ile izlerken aşırı keyif veren bir bölümdür. Çok da anlatılası bir yanı yok diye düşünüyoruz. Yine Yılmaz’ın salaklıklarını ve Yılmaz’ın garipliklerini anlatıyor. Bize göre en iyi Gibi bölümleri listesinde mutlaka yer almalıydı.


2. Sokak Röportajı – 2. Sezon 4. Bölüm

gibi-sokak-roportaji-bolumu-en-iyi-bolumler

Özet: Yılmaz, sokakta insanların röportaj yaptığını görür ve koşup röportaj yapmaya karar verir. Güle oynaya röportaj yapar. Eve gittiği anda ise kendini televizyonlarda taşlanan eleman olarak bulur. Herkes Yılmazı’ı aramaktadır. Üst komşusunun 400 tl verip insanlar seni bulmadan kaç demesi üzerine ekipçek yabana kaçar. En iyi Gibi bölümleri listesinde 2. sıraya koyduğuma bakmayın üzerinden epeyce zaman geçmesi nedeniyle 2. sıraya koydum ancak her Gibi sever “Sokak Röportajı” bölümünü en sevdiği bölümler listesine mutlaka koyar.


1.  Sümerler – 4. Sezon 10. Bölüm

gibi-sumerler-en-iyi-bolum

Özet: Sümerler medeniyeti yazıyı keşfeder ve başkentte bizzat kralla tanışmış yılmaz hoca köyüne yazı öğretmek için döner. Yazı öğretmek ilk başta aşırı komik karşılansa da sonradan herkesin seveceği bir düzeye gelir. Her şey yolunda giderken Yılmaz ve Ersoy ikilisinin ciddi bir haltlar karıştıracağını hepimiz biliyoruz. Bana göre dizinin en komik bölümü olmaya adaydır. Gibi henüz yeni sezon finali yaptı ancak bu bölüm bize göre açık ara en komik bölümdür. Gibi en iyi bölümleri listesinde de 1. sıraya oturmuştur.


Gibi 5. Sezon Ne zaman Geliyor? / 5. Sezon Yayınlandı mı?

Evet, Gibi’nin 5. sezonu 8 Mart’ta yayınlanmaya başladı. Sinek adlı bu bölüm sevenler tarafından epey ilgi topladı. En sevilen Gibi bölümleri listemize 5. sezon 1. bölüm Sinek bölümünü de mutlaka eklemiş bulunmaktayız.


Gibi dizisinin “Gibi En İyi Bölümler” listesi, izleyicilere unutulmaz anlar sunan bir koleksiyon. Bu özel seçki, Gibi’nin en komik, en sıradışı ve en heyecan dolu bölümlerini bir araya getiriyor. Her bir bölüm, diziye özgü mizah anlayışının zirvesini temsil ediyor. İzleyiciler, “En İyi Gibi Bölümleri“ni izlerken, ekrana kilitlenerek keyifli bir dizi deneyimi yaşayacaklar. Bu bölümlerde, karakterlerin renkli dünyasında gezinirken gülmekten kırılacak ve duygusal anlara şahit olacaklar. “En İyi Gibi Bölümleri”ni izlemek, eğlencenin en kaliteli ve en doyurucu halini keşfetmek demek. Hazır olun, çünkü bu seçki, sizi Gibi’nin en iyi anlarının içine çekecek ve diziye olan hayranlığınızı bir kat daha artıracak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu