AnimeListeler

2023’te Çıkacak Animeler: 2023 Yılının EN’leri

2023 Yılında Çıkacak Animeler - 2023'te Gelecek En İyi Animeler

2023’te çıkacak animeler, 2023 yılında çıkacak animeleri derlediğimiz listemizdir. 2023’te çıkacak animeler listesinde yer alan birçok anime insanları kendine bağlamış ve yıllarca hayatımızda olan animelerdir, gelin birlikte bu animeleri inceleyelim. 2023’te hangi animeleyi izlemeliyiz, birlikte karar verelim.


15. Tokyo Revengers 2. Sezon – Ocak

Tokyo Revengers, 2023’te çıkacak olan anime serilerinden biridir. Konusu, geri zaman yolculuğu yaparak geçmişte yaşadığı trajik olayı önlemeye çalışan bir grup gencin hikayesini anlatır.


14. Vinland Saga 2. Sezon – Ocak

vinland-saga-anime-oneri

Vinland Saga, Wikinglerin yaşadığı güç mücadelesini ve saldırılarını konu alıyor. 2023 yılında çıkacak animede, Askeladd liderliğinde İslanda’ya saldıran ve sonrasında İngiltere’yi hedef alan bir Wikinger grubunun hikayesi anlatılıyor.


13. Black Clover Filmi – Mart

black-clover-shounen-anime-onerileri

“Black Clover animesi, 2023 yılında çıkacak animeler arasında yer alıyor, hikayesinde iki kardeş olan Asta ve Yuno’nun hikayesini anlatıyor. Asta, sihir yetenekleri olmayan bir çocukken, Yuno ise köylerinin en büyük umutlarından biridir. Ancak, Asta, bir gün kendine ait bir sihir elması bulur ve hayatı tamamen değişir.”


12. Dr. Stone 3. Sezon – Nisan

dr-stone-en-iyi-anime-onerileri

“Dr. Stone, 2023 yılında çıkacak 3. sezonda da devam edecek, bir gün aniden dünya nüfusunun tamamının taşa dönüştüğü bir dünyada geçen bir hikâyedir. Genç bir bilim adamı olan Taiju ve arkadaşı Senku, bu dünyada hayatta kalmak için bilim ve teknolojinin gücünü kullanırken, tarihin ve insanlığın geleceği hakkında sürprizlerle dolu bir macera yaşarlar.”


11. Hell’s Paradise – Nisan

hells-paradise-2023-yilida-cikacak-animeler

“Hell’s Paradise, 2023 yılında çıkacak animeler arasından iyi bir anime serisidir ve konusu, bir grup cehenneme gönderilmiş insanın cehennemdeki hayatlarını ve nasıl kurtulabilecekleri sorusunu ele almaktadır.”


10. Demon Slayer 3. Sezon – Nisan

demon-slayer-mutlaka-izlenmesi-gereken-animeler
en iyi animeler

Demon Slayer: Mugen Train, 2023 yılında çıkacak olan anime serisi, demonların insanları yok etmeye çalıştığı bir dünyada geçen bir hikâyeyi anlatmaktadır. Genç bir karakter olan Tanjirou, kardeşlerini ve ailesini kurtarmak için demonlarla mücadele ederken, kendine özel bir gücü keşfeder ve böylece demon avcısı olur.

ilgini çekebilir >> En İyi Animeler: Mutlaka İzlemiş Olman Gerekenler 25+


9. NieR Automata – Ocak

nier-automata-2023-yilinda-cikacak-animeler

“NieR Automata, 2023 yılında çıkacak anime, robotlarla insanlar arasındaki bitmek tükenmek bilmeyen savaşı konu alıyor. İnsanlar, robotlar tarafından yok edilen Dünya’da yeni bir hayat kurmaya çalışırken, robotlar da insanların geri dönüşünü engellemek için mücadele ediyorlar.”


8. Mashle: Magic and Muscles – Nisan

mashle-magic-and-muscles-2023te-cikacak-animeler

“Mashle: Magic and Muscles, 2023 yılında çıkacak olan anime serisi, genç bir adam olan Mash olarak adlandırılan kahramanımızın zayıf vücudunu güçlendirmek için büyünün gücünü kullanmasını ve düşmanlarına karşı mücadele etmesini anlatıyor.”


7. Jujutsu Kaisen 2. Sezon – Temmuz

Jujutsu-kaisen-anime-tavsiyeleri

Jujutsu Kaisen, 2023 yılında çıkacak olan animede, bir genç olan Yuji Itadori’nin, güçlü bir büyücü olan Satoru Gojo tarafından eğitilmesi ve ölü ruhlarla savaşmasını konu alır. 2023’te çıkacak olan animeler listemizde yer alan bu anime, çıktığı ilk andan itibaren listelerin en üst seviyelerini zorlaması nedeniyle de 2. sezonunun çıkması kesinleşmiştir.

ilgini çekebilir >>En İyi İsekai Anime Önerileri!! – 2023


6. Bleach: Thousand-Year Blood War Arc Part 2 – Temmuz

bleach-en-cok-izlenen-animeler
en iyi animeler

“Bleach: Thousand-Year Blood War Arc, 2023 yılında çıkacak olan anime, Ichigo Kurosaki ve arkadaşlarının karşı karşıya kaldığı karanlık bir düşman ile mücadele etmelerini konu alıyor. Bu animede, geniş bir güç aralığına sahip olan bir grup şeytanla yüzleşecekler ve sonunda kazanılacak olan mücadelede kahramanların kaderini belirleyecek.”


5. Solo Leveling – Resmi Açıklama Gelmedi

solo-leveling-2023-yilinda-cikacak-animeler

Solo Leveling, bir güçlü ve güçsüz arasındaki ayrımın giderek belirsizleştiği bir dünyada, zayıf bir güç sahibi olan Sıralama Hunter Jin-Woo’nun hikayesini anlatır. 2023’te çıkacak olan animeler listemizde yer alan bu anime,, Jin-Woo’nun güçlü olma yolunda ilerlerken karşılaştığı zorlukları ve aldığı kararları işleyecektir. Aslen sevilen bir manga olmasına rağmen, animesinin çıkmasının sebebi, sosyal medyada ve internette yayılmasına rağmen hala birçok kitleye ulaşmamasıdır.


4. Mushoku Tensei 2. Sezon – Resmi Açıklama Gelmedi

mushoku-tensei-en-iyi-animeler

Mushoku Tensei, genç bir otaku olan Rudeus’un ölümünden sonra, bir diğer dünyada yeniden doğmasını ve güçlü bir sihirbaz olmasını konu alır. 2023’te çıkacak olan animeler listemizde yer alan bu anime, 2. sezon, Rudeus’un hikayesinin devamını ve daha ileri seviyede sihirbazlık becerilerini kazanmasını anlatacak. Önceki sezondaki başarılı senaryo, çizimlerde sevilen karakter kadrosu ve animasyon kalitesi nedeniyle, hayranlar yeni sezonun merakla bekliyorlar.


3. Rurouni Kenshin – Resmi Açıklama Gelmedi

ruouni-kenshin-2023te-cikacak-animeler

Rurouni Kenshin, Meiji Restaurasyonu döneminde geçen bir hikaye olup, bir katil olarak ünlenmiş olan Kenshin Himura’nın geçmişini ve yeni bir hayat kurma mücadelesini anlatıyor. 2023 yılında çıkacak olan Rurouni Kenshin anime serisinin yeni sezonu, çok sevilen ve popüler olmuş bir anime olması sebebiyle, seyircilerin talebi üzerine çıkıyor.


2. Spy × Family 2. Sezon – Resmi Açıklama Gelmedi

spy-x-family-2023te-cikacak-animeler

Spy x Family, bir ajan, bir psikik ve bir vampir ailesinin hikayesini anlatıyor. 2023’te çıkacak 2. sezonunda, ailemizin maceraları daha da ilginç hale gelecek ve ajan baba Twilight’ın sırları daha da derinleşecek. Bu anime, yüksek kaliteli hikaye ve karakterleriyle oldukça popüler olduğu için, hayranları için yeni bir sezon bekliyor.

ilgini çekebilir >> Yeni Başlayanlar İçin Anime Önerileri: EN İYİLER 2023


1. Attack on Titan: The Final Season Part 3 – Resmi Açıklama Gelmedi

attack-on-titan-en-iyi-anime-listesi

Attack on Titan: The Final Season Part 3, manga serisi tarafından kaleme alınan son bölümlerin uyarlaması olarak 2023 yılında çıkacak. Bu son bölümde Eren Yeager ve arkadaşları, Titanlarla mücadelesinin sonunda gelecekleri için umutlu bir yol arayacaklar. Bu sezonda, Eren ve arkadaşlarının geçmişleri ve gelecekleri hakkında daha fazla şey öğreneceğiz ve Titanlarla mücadelenin ne kadar zor olduğunu anlayacağız. Bu animenin çıkması, takipçilerinin hikayenin sonunu merak etmelerinden ve onların merakını gidermelerinden dolayı gerçekleşiyor.


2023’te Çıkacak Animeler – Liste Halinde

2023 yılında çıkması beklenen animelerin liste halinde sıralandığı bölümdür. Burada yer alan animeler aksi ifade edilmedikçe 2023’te çıkacak animelerdir.

 1. Attack on Titan: The Final Season Part 3 – Resmi Açıklama Gelmedi
 2. Spy × Family 2. Sezon – Resmi Açıklama Gelmedi
 3. Rurouni Kenshin – Resmi Açıklama Gelmedi
 4. Mushoku Tensei 2. Sezon – Resmi Açıklama Gelmedi
 5. Solo Leveling – Resmi Açıklama Gelmedi
 6. Bleach: Thousand-Year Blood War Arc Part 2 – Temmuz
 7. Jujutsu Kaisen 2. Sezon – Temmuz
 8. Mashle: Magic and Muscles – Nisan
 9. Demon Slayer 3. Sezon – Nisan
 10. Hell’s Paradise – Nisan
 11. Dr. Stone 3. Sezon – Nisan
 12. Black Clover Filmi – Mart
 13. Vinland Saga 2. Sezon – Ocak
 14. Tokyo Revengers 2. Sezon – Ocak
 15. NieR Automata – Ocak

2023’te çıkacak animeler, 2023 yılında çıkacak animeler yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız, isterseniz;

IMDb puanlarına göre sıralamadık çünkü bu animelerin sıralanmasını tamamen sizin keyfinize bıraktık  bu listemizi sevdiyseniz. Yukarıdaki listelerine de göz atmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu