K-dramaKoreListeler
Trend

En Çok İzlenen Kore Dizileri! 30+ En Sevilen K-Drama

2023-2022 En İyi Kore Dizileri ve En Çok İzlenen Kore Dizileri

En çok izlenen Kore dizileri listemize hoş geldiniz. Bu listemizde sizleri en çok izlenen kore dizileri ve mutlaka izlenmesi gereken Kore dizileri beklemektedir.

2023 Kore dizileri listemizde esasında; en çok izlenen 2021 Kore dizileri, en çok izlenen 2020 Kore dizileri ve en çok izlenen 2019 Kore dizileri yer almaktadır. Bu nedenle bu listemiz son 2-3 yılın en çok izlenen Kore dizileri ve en yüksek puanlı Kore dizilerini içermektedir.

En çok izlenen Kore dizileri listemizi oluştururken en çok izlenen Kore dizilerini düzgün bir sırayla sıralayabilmek adına listemizde yer alan 30+ Kore dizisini IMDb puanlarına göre düşükten yükseğe doğru sıraladım.


31. Squid Game

squid-game-en-iyi-netflix-kore-dizileri-2021

Squid Game Konusu: Hepimizin adını duymuş olduğu 2021 en popüler Netflix Kore dizilerinden olan Squid Game’i anlatmama gerek bile yok sanırım. Maddi sıkıntı yaşayan bazı insanların özel davet ile katıldığı bir yarışmada, ya kazanırsın ya ölürsün. Türkçesi kalamar oyunu olan bu dizi Kore Dizileri 2021‘i resmen kasıp kavurmuştur.

 IMDB Puanı: 8


30. Silenced

silenced-dramatik-kore-dizileri

Silenced Konusu: Kang In-Ho işitme engelliler okulunda öğretmendir ancak bu okul sanıldığı kadar masum değildir. Bu çocuklar tacize ve şiddede uğramaktadırlar. İnsan Hakları Koruma Merkezi’nde çalışan Seo Yoo-jin ile birlikte bu çocukların haklarını savunmak için kollarını çemrerler. Acaba her şey beklendiği gibi olacak mıdır? Dram Kore dizileri listemizde de yerini bulmuş oldukça başarılı bir yapımdır.

“Senaryosu gerçekten yaşanmış olaylara dayanmaktadır.”

 IMDB Puanı: 8.0


29. True Beauty true-beauty-okul-konulu-kore-dizileri

True Beauty Konusu: Lim Ju Kyung bir lise öğrencisidir. Dış görünüşü onun en büyük sorunudur, kendini hiç bepenmez ve sürekli abartılı makyajlar yapar. Makyajsız halini ise büyük bir sır gibi saklar. Onu çok seven iki erkek ise Lim Ju’nun peşini bırakmamaktadır. Okul konulu Kore dizileri ve Kore lise dizileri listemizin 1 numarası ile karşınızdayım. Gerek oyunculuk, gerekse sanat, yönetim ekibi çalışmalarıyla en sevdiğim dizilerden biridir. Mutlaka izlemeniz gereken Kore okul dizileri‘nden biridir.

 IMDB Puanı: 8.1 


28. Miracle in Cell no. 7

7-kogustaki-mucize-duygusal-kore-dizileri

Ryoo Seung-Ryong halk adıyla delilik olarak bilinen zihinsel engeli olan birisidir. Bu hayattaki en değer verdiği şey ise onun küçük kızıdır. Bir yanlış anlaşılma sonucu çocuk kaçırma ve cinayet suçları nedeniyle hüküm giyer ve hapsi boylar, cezası ise idamdır. Kızını görmek onun için en büyük önceliktir. Hapishaneden arkadaşlarıyla birlikte bir plan yapar, planın amacı bir mucizeyi gerçekleştirmektir. Dram Kore dizileri listemize böylesine başarılı bir dizi koymasam olmazdı.

“ayrıca Aras Bulut’un başrolünde oynadığı 7. Koğuştaki Mucize filmi bu filmimizden uyarlanmıştır.”

 IMDB Puanı: 8.1 


27. W: Two Worlds (2016)

w-two-worlds-mutlaka-izlenmesi-gereken-kore-dizileri

W: Two Worlds Konusu: Fantastik ögelere sahip romantik dizi severler adına mutlaka izlemeniz gereken kore dizilerinden. Cerrah, kalp cerrahı olan Oh Yeon-joo; babasının kaybolmasından sonra onun ofisine gider ve babasının çizdiği bir çizgi romanın içine çekilir ve ardından ciddi bir cinayet soruşturmasının içinde bulur kendini. En çok izlenen Kore dizilerinden birisidir. İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

 IMDb Puanı: 8,1 

ilgini çekebilir >> Fantastik Kore Dizileri: GÜNCEL EN YENİ, İYİLER 2022


26. God’s Gift: 14 Days

god_s-gift-14-days-mutlaka-izlenmesi-gereken-kore-dizileri

God’s Gift: 14 Days Konusu: Onlarca duyguyu bir arada yaşamanıza neden olacak God’s Gift: 14 Days dizisi, Bilim kurgu teması ağırlıktadır. Kızı kaçırılmış ve öldürülmüş bir anneyi anlatıyor. Çocuğunu kaybeden anneye yas tutarken harika bir şans doğuyor. İstediği zamana gidebiliyor ancak zaman oldukça kısıtlıdır. Kızını yaşatabilmek için attığı tüm adımları özenle seçmek zorunda çünkü attığı her adım zamanla yarışıyor. En çok izlenen Kore dizileri listemizde yerini alan God’s Gift: 14 Days, daha önce de fantastik Kore dizileri listemizde yerini almıştı.

 IMDb Puanı: 8,2 


25. The 1st Shop of Coffee Prince

the-1st-shop-of-coffee-prince-en-cok-izlenen-kore-dizileri

The 1st Shop of Coffee Prince Konusu: Komedinin ağır bastığı bir dizidir. Ailesini geçindirmek için küçük yaşlardan beri büyük yükler edinmiş bir kızı konu alıyor. Dışarıdan bakıldığında bile erkeğe benzeyen kız, bunu fırsata dönüştürebileceğini fark ediyor. Zengin bir ailenin Amerika’da ikamet eden torunu, evlilik baskılarından kurtulmak için ailesine eşcinsel olduğunu söylüyor ve erkek sandığı kızımızı rol yapması için tutuyor. Bununla birlikte seyahatini kısa tutup erkenden Amerika’ya dönmeyi düşünüyor ancak işler hiç de umduğu gibi gitmiyor. En çok izlenen Kore dizileri‘nin yer aldığı bu listede size komediyle dramayı aynı anda yaşatacak bir dizidir.

 IMDb Puanı: 8,2 


24. Secret Garden

secret-garden-kore-serileri

Secret Garden Konusu: Bir gün uyandınız ancak bir başkasının bedenindesiniz. Eminim hepimiz bunu yaşamayı hayal etmişizdir. Ancak ne gibi duygular yaşatacağını hiçbirimiz bilmiyoruz. En çok izlenen Kore dizilerinden biri olan Secret Garden bana göre mutlaka izlenmesi gereken Kore Dizileri‘nden birisidir.

 IMDb Puanı: 8,2 

ilgini çekebilir >> EN GÜNCEL! 10+ Tarihi Kore Konulu Kore Dizisi EN İYİLER | 2022


23. City Hunter

city-hunter-dizisi

City Hunter Konusu: Babasını öldüren kişiyi öldürmek amacıyla eğitilen bir adamın hikayesini izleyeceksiniz. Gizem, korku ve polisiye dizileri severleri en önden sıraya almak gerekiyor. İntikam, aksiyon konulu diziler severler için en çok izlenen Kore dizileri listemize eklemiş bulunmaktayım.

 IMDb Puanı: 8,2 


22.  I Hear Your Voice

i-hear-your-voice-dizisi

I Hear Your Voice Konusu: Eğer bir suç işlemiş ve yargılanıyorsanız. Mahkeme de sizi savunması amacıyla bir avukat tutmanız gerekmektedir. Maddi durumunuz iyi değilse avukat tutamazsınız. İşte bu durumda devlet sizi savunması için bir avukat atar ancak suçlu olma durumu çok yüksek kişilerin avukatlığını kimse yapmak istemez. İşte bu gibi insanları savunmak için bir ekip oluşturuluyor. Ekibin üyelerinden birisinin ağızı çok bozuk olmasına rağmen bir o kadar cesur ve komik bir hanımefendi. Diğer üyesi ise işini fazla ciddiye alan erkek. Ekiplerine bir gün çok genç birisi katılır. Daha 19 yaşındadır. Yaşına aldırış etmeyin çünkü çok yeteneklidir. Bu üçlünün efsane duruşma sahneleri sizleri duygudan duyguya sürükleyecektir. En iyi Kore dram dizilerinin olduğu birçok listemde de yerini almış oldukça başarılı bir Kore dizisidir.

 IMDb Puanı: 8,2 


21. Innocent Defendant

innocent-defendant-dizisi

Innocent Defendant Konusu: Hemen hayal edin! Gözlerinizi açtığınızda hapistesiniz ve idam hükmü yemişsiniz. Ancak aklınızda olan bitene dair en ufak bir anı yoktur. Yani nasıl buraya düştüğünüzü hatırlamıyorsunuz. Suçunuz da eşiniz ve çocuğunuzu öldürmek. Acaba ortada bir oyun mu var? Yoksa gerçekten de eşini ve çocuklarını sen mi öldürdün? Sır perdesinin aralandığı türde diziler severler adına en çok izlenen Kore dizileri listemize girmiş bulunmakta.

 IMDb Puanı: 8,2 


20. Misty

misty-dizisi

Misty Konusu: Go Hye-Ran ve Kang Tea-Wook adlarındaki iki çiftimiz, artık evliliklerindeki eski güçlü bağı bulamamaktırlar. Bu bağ günün birinde Go Hye-Ran’ın cinayet şüphelisi olması ve eşinin suçsuzluğuna derinden inanan avukat eşi Kang Tea-Wook tarafından savunulmasıyla değişecek midir? Uzun zamandır gizem konulu bu kadar güzel kore dizisi izlemediğimi söylemeliyim. En çok izlenen Kore dizileri listesi yapılıyorsa bana göre Misty o listede mutlaka olmalıdır. Ayrıca 2021 Kore dizileri ve 2020 Kore dizileri listemizde de yerini almıştı

 IMDb Puanı: 8,2


19. Hope

hope-aglatan-kore-dizisi

Oldukça yağışlı bir günde okula gitmek için evden ayrılan Son-wo’dan uzunca bir süre haber alınamaz. Kaçırıldığı şüphesiyle polise gidilir. Polis kızı bulur ve ailesini arayarak kızın tecavüze uğradığını ve hastanede olduğunu ailesine bildirir.. Bırakın yaşanmasını, okunması dahi bu kadar insanın kalbini yaralayan bu olay;

“gerçek bir hikayeye dayanmaktadır.” 

En iyi dram Kore dizilerinin olduğu listemizde olan “Hope” herkesin izlemesi gerektiği bir yapımdır.

 IMDB Puanı: 8.2 


18. Vagabond

vagabond-kore-dizileri

Vagabond Konusu: Yeğenine babalık yapan Cha Gun, yeğeninin Fas’a giderken uçağının düşmesi ve uçaktaki herkesin ölmesi sebebiyle yıkılmıştır. Hava yolu şirketi ölenlerin tanıdıklarını Fas’a getirir. Yeğeni uçaktayken Cha Gun’a video gönderir. Cha Gun’da yeğeninin olduğu videoda olan bir kişiyi Fasta görür. Cha Gun ve tanıştığı ajan Go Haeri ile durumu araştırırken efsane aksiyon ve gerilim içinde gezeceksiniz. En çok izlenen Kore dizilerinden birisidir bu nedenle de en iyi Kore dizileri listesinde yer aldığını söylemeliyim.

 IMDb Puanı: 8,3


17. Welcome To Waikiki

welcome-to-waikiki-guney-kore-dizisi

Welcome To Waikiki Konusu: Pansiyon işleten bir grup gencin öyküsünü anlatan Welcome To Waikiki dizisi. Bu gençlerin pansiyondan kazandıkları paralarla film çekmesini konu alıyor. Hayat çok zordu ancak bu gençleri asla vazgeçiremiyordu. Günün birinde bu pansiyona bi anne ile bebeği geliyor ve bu gençler aslında kendi zorluklarının hiç de zor olmadığının farkına varıyor. Hayatın acı yüzünü böyle derinden işleyip bu kadar da güzel tebessüm ettirebiliyorsa bu dizi olmuş demektir. Drama Kore dizisi ve komik Kore dizileri konularını severler için en iyi 30+ Kore dizisi listemize eklemiş bulunmaktayım.

 IMDb Puanı: 8,3


16. Nine Times Time Travel

nine-times-time-travel-en-yeni-fantastik-kore-dizileri

Nine Times Time Travel Konusu: Park Sun-Woo, haber bülteni sunucusudur ve oldukça güzel muhabir olan Joo Min-Young’a da abayı yakmıştır. Park Sun-Woo 20 yıl geriye gidebilmesine imkan sağlayan 9 tane tılsıma sahip olur ve artık kendisi zamanlar arasında yolculuk eden birisidir.. Bilim Kurgu Kore dizileri severler için kaçırılmaması gereken bir kore dizidir.

 IMDB Puanı: 8.3


15. My Love From The Stars

my-love-from-the-star-en-cok-izlenen-kore-dizileri

My Love From The Stars Konusu: Efsane bir bilim kurgu dizisi olan My Love From The Stars, uzaylı Do Min Joon’un hikayesini anlatıyor. Bu uzaylı 400 yaşında olmasıyla beraber çok uzun zamandır dünyada yaşıyor. Ancak insan ırkını hor görüyor. Taa ki Cheon Son Yi adlı oyuncuyu görene kadar. Kadına yanaşmak adına harcadığı çaba 400 yıllık ömründe harcadığı hiçbir çabaya benzemiyor. En çok izlenen Kore dizilerinden biri olan My Love From The Stars dizisine ayrıca Fantastik Kore Dizi listemizde de yer vermiştim. O listeyi de incelemenizi öneriyorum.

 IMDb Puanı: 8,3 

ilgini çekebilir >> Kore Dram Dizileri! Ağlatan, Duygusal Kore Dizileri 2022


14. Arthdal Chronicles

arthdal-chronicles-korean-diziler

Arthdal Chronicles Konusu: Gezegenimiz dünyada iki farklı ırk yaşamaktadır. Birisi biz, insanlarken diğeri Nweantallar’dır. Bu iki ırk arasında efsane bir savaş dönmektedir. Günün birinde insanlar tarafından asla bulunmaması gereken özel bir çocuk dünyaya gelir. Bu yüzden doğduğu yerden kaçar ancak günün birinde tekrardan dönmesi gerekmektedir. Acaba bu efsane savaşı bitirebilecek midir? Efsane aksiyon sahneleri sizlerin kalbinin atışını değiştirecektir. Fantastik Kore dizileri ve tarih Kore dizileri severler için oldukça güzel bir Kore dizisi olduğunu ve mutlaka izlemeniz gereken bir dizi olduğunu söylemeliyim.

 IMDb Puanı: 8,4 


13. Weigtlifting Fairy Kim Bok-Joo

weigtlifting-fairy-kim-bok-joo-romantical-comedy-korean

Weigtlifting Fairy Kim Bok-Joo Konusu: Kim Book Joo oldukça sinirli bir gençtir, halterci olmak için spor ile uğraşmaktadır. Kendisi gibi sporcu olma hayaliyle yanıp tutuşan bir kızla tanışması acaba Kim’i ve Kim’in düşüncelerini değiştirecek midir? Aşk konulu Kore dizisi seven birisi iseniz, sizlere gerçek aşkı anlatan Kore dizilerinden olduğunu bilmenizi istiyorum.

 IMDb Puanı: 8.4 


12. Bridal Mask

bridal-mask-en-cok-izlenen-dizileri

Bridal Mask Konusu: Kore’nin Japonya sömürgesi altında olduğu dönemleri anlatan Bridal Mask dizisi. Böyle bir ortaya çıkan Gaktisal adındaki süper kahraman Korelileri Japonlardan koruma öyküsünü konu almaktadır. Dizinin yaşattığı duyguları o kadar yoğun ki sizleri duygudan duyguya gezdirecektir. Fantastik Kore dizisi ve tarihi Kore dizileri seven birisi iseniz bu türlerin başta gelen, en çok izlenen Kore dizilerinden olduğunuzu bilmenizi isterim.

 IMDb Puanı: 8,5 


11. Empress ki – Tarihi Kore Dizileri

empress-ki-dizisi-konusu

Empress ki Konusu: Gengiz Han’ın kurduğu Yuan hanedanlığı esnasında otuz yedi yıl hükümdarlık yapmış “Demir Leydi” lakaplı İmparatoriçe Ki’nin yaşamını ele almaktadır. İmparatoriçe Ki’nin ne gibi zorluklardan geçtiği yada ne gibi şeyler yaşadığını anlatan bu diziyi özellike önermekteyim.

 IMDB Puanı: 8.5 


10. Healer

healer-mutlaka-izlemen-gereken-kore-dizileri

Healer Konusu: İzleyenleri bir bir ters köşe yapan Healer dizisinde umduğunuz heyecanı bulacağınızı düşünüyorum. Genç bir muhabir geçmişindeki olaylara dönüp yeniden baktığında geçmişteki olayların gerçek boyutunu görüyor. Artık doğru bildiği çoğu şey yanlıştır ve bu hikayedeki heyecanı ve komiklikleri aynen size yansıtmaktadır. Healer En iyi Kore dizilerinden birisidir.

 IMDb Puanı: 8,5


9. Guardian: The Lonely and Great God (2016-2017)

goblin-en-yüksek-puanli-kore-dizileri

Guardian: The Lonely and Great God Konusu: Dizi genel olarak Goblin ismiyle de bilinen bir dizidir. Evlenene kadar lanetlenmiş bir generalin, geçmiş yıllarda kurtardığı Ji Eun-tak arasındaki hüzünlü aşk hikayesini anlatıyor. Mutlaka izlemeniz gereken Kore dizilerinden biri olduğunu düşünüyorum. Kore dizilerini seven bir kişinin mutlaka izlemesi gerektiği dizilerden biridir. Bu nedenle en iyi Kore dizileri listemize eklemiş bulunmaktayım.

 IMDb Puanı: 8,6 


8. Saraydaki Mücevher (Dae Jang-geum)

saraydaki-mucevher-tarihi-kore

Saraydaki Mücevher Konusu: Saraydaki Mücevher dizisi daha önce Türkiye’de TV ekranlarında yayımlanmış ve oldukça sevilmiştir. Joseon Hanedanlığı döneminin ilk kadın saray hekimi Jang Geum’un hayatını anlatmaktadır. Yine aynı şekilde

Joseon Dönemi tarih konulu Kore dizileri severlerin mutlaka izlemesi gerektiğini düşünüyorum.

 IMDB Puanı: 8.5


7. Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo

moon-lovers-scarlet-heart-ryeo2-en-cok-izlenen-kore-dizileri

Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo Konusu: Genç bir kız gözünü açtığında kendisini Kore Hanedanlığı döneminde bulmuştur. Kore dizilerinde eksik olmayacak tek şey aşk ise bu sefer kızın prense olan aşkıdır. Ancak bu aşkın önündeki en büyük engel ZAMANDIR. Kendisine Tarihi Kore dizileri, Fantastik Kore dizileri gibi diğer listelerimde de yer verdim ve bu listelerin de hepsinde başı çekmiş bir dizidir. Zirâ En İyi Kore Dizileri listemizde de başı çeken bir dizi.

 IMDb Puanı: 8,6 


6. Hospital Playlist

hospital-playlist-en-cok-izlenen-guney-kore-dizileri

Hospital Playlist Konusu: Harika dostluğa sahip beş doktorun etrafında dönen bu dizi, doktorluğu ve çektikleri çileleri anlatıyor. Dizinin diğer dizilerden ayrılan en büyük yanı ise bu beş arkadaş kendilerine bir müzik grubu kuruyorlar. Harika arkadaşlık ortamı, oldukça başarılı bir komedi Kore dizleri arayanlara duyrulur. Kendisi en iyi Kore dizileri 2023 listemizde mutlaka yer almalıydı, zira hastane temalı oldukça hoş bir Kore dizisi olduğunu da söylemeliyim.

“Mucize Doktor dizisi’nin Hospital Playlist dizisinden uyarlandığını söylersek yanlış olmaz diye düşünüyorum.”

 IMDb Puanı: 8,7


5. Crash Landing On You (2019-2020)

crash-landing-on-you-en-cok-izlenen-kore-dizileri

Crash Landing On You Konusu: Romantik, kore dizilerini seviyorsanız ve bununla birlikte sevdiğiniz dizinin kendine has bir konusunun olmasını istiyorsanız tam sizlik bir dizi. Güney Kore’nin zengin ailelerinden birinin varisi Yoon Se-ri ile Kuzey Koreli Asker Ri Jeong-hyeok arasında geçen yasak aşkı konu alıyor. Listemize (2020 Kore dizileri ve 2021 Kore dizileri) gibi o yıllarda en çok izlenen dizilerden olması nedeniyle giriyor.

 IMDb Puanı: 8,7 

ilgini çekebilir >> Okul Konulu Kore Dizileri!! 16+ En İyi Kore Lise Dizisi


4. Signal

signal-mutlaka-izlenmesi-gereken-kore-dizileri

Signal Konusu: Dizideki çoğu vaka gerçek vakalardan esinlenilmiş olan Signal dizisinde bir dedektif telsizindeki bir frekansta seksenlerdeki başka bir dedektifle iletişim kuruyor. Suçluları yakalamak için seksenlerdeki dedektifle iş birliği yapan dedektifin efsane fantastik dizisini izlemeyi herkese öneriyorum. Gerçek dostluğu anlatan, Dram Kore dizilerini seviyorsanız asla kaçırmamanız gereken bir Kore dizisi dir.

 IMDb Puanı: 8,7 


3. Chuno

chuno-the-slave-hunters-korean-series

Chuno Konusu: Daha çok tarihi bir dizi havası yayan Chuno, geçmişte Güney Kore Halkının çektiği acıları anlatmaktadır. Köle avcılar ve maceralarını anlatan bu dizi Kore dizi tarihinin en beğenilen dizilerinden birisidir. İşte bu yüzden en çok izlenen Kore dizileri listemde yer verdim. Ayrıca tarihi Kore dizilerini seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım olduğunu söylemeliyim.

 IMDb Puanı: 8,8 


2. Mr Queen

mr-queen-tarihi-dizisi

Mr Queen Konusu: Günümüzde Jang Bong-hwan adındaki genç kız ülkenin ileri gelen politikacıları için çalışan bir şeftir. Özgür ve heycanlı bir ruha sahiptir. Bir gün kendini Joseon Dönemi kraliçelerinden Cheorin’in bedeninde bulur. Burada entrikaların merkezinde ve ülke sorunlarını en içerisinde yaşayan kişilerden biridir. Tarih konulu Kore dizisi listemizin en tepelerinde yer alan Mr Queen şimdi de en iyi Kore dizileri 2023 listemizde yerini alıyor. Zira bunu hakedecek tarzda bir dizi olduğunu izleyen herkes biliyor.

 IMDB Puanı: 8.8 


1. Six Flying Dragons

six-flying-dragons-tarihi-dizi

Six Flying Dragons Konusu: Joseon Dönemin’de yaşamakta olan Yi Bang Won ve 5 kişinin önderlik ettiği bir başkaldırıyı ve birçok başarıyı anlatmaktadır. Aksiyonu, gerilimi, dramı ve yer yer romantikliği iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir yapım olduğunu düşünüyorum. Joseon Dönemi Tarihi Kore dizileri severlerin mutlaka izlemesi gerektiğini düşündüğüm en iyi Kore dizilerinden birisidir. Ayrıca listemizdeki tüm dizilerin içersinde en yüksek puanlı Kore dizisi olduğunu da belirtmeliyim.

 IMDB Puanı: 8.9 

ilgini çekebilir >> Mini Kore Dizileri: Türünün EN İYİSİ 18+ Kısa Kore Dizileri


En çok izlenen Kore dizileri listemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. En çok izlenen Kore dizileri listemizi yaparken dizileri puanlamaya IMDb puanlarına göre düşükten yükseğe doğru sıralama yaptık.

Ayrıca aşağıdaki listemizi IMDB puanlarına göre sıralamış bulunmaktayız.


İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Hospital Playlist’i de ekleyebilir misin acaba? Kendisi mutlaka izlenmesi gereken kore dizilerinden, kaç defa izlediğimi sayamadım

  2. Admin şimdi bu Mutlaka izlenmesi gereken kore dizileri mi? Yoksa en çok izlenen kore dizileri mi? Bi onu bi onu yazmssın anlayamadım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu